Venkovní terasy

Venkovní terasy

Každý si asi venkovní terasy představíme jinak. Pořád je to jeden a ten samý systém, mění se pouze design a pokud se mění hodně, pak přijde na řadu složitější řešení. Pokud máte svou vizi, jak terasu uskutečnit a jak by asi vypadala, přijeďte k nám a my rádi poradíme, jaké materiály se používají, kolik stojí a jak to vlastně celé funguje. Rozlišujeme více druhů teras a to podle zvoleného materiálu, nejvíce však dřevěné nebo betonové konstrukce, na které se tvoří dílo. Jestli je lepší ta či ona to je debata na jindy. Soustřeďme se na to, že pokud stavba dřevěné terasy nebo betonové musí být odvedena kvalitně. Rozhodli jsme se tedy, že poradíme se vším co doprovází tyto stavby. Který materiál zvolit, aby do terasy neteklo, nestála na ní voda, nepromrzala, plnila svou funkci a lahodila oku.

Venkovní terasa

Všeobecně venkovní terasa byla vždy skvělým architektonickým doplňkem. Mnohokrát byla spojena s velkými zahradami. Nahrazovala přírodní faunu a nebo sloužila jako místo pro velké oslavy, rodinné schůze a trávení společného volného času. Venkovní terasy se přenáší do dnešní doby jako velký trend, lidé od nich do nedávna upoštěli z důvodů finančních a časových. Neznali totiž řešení, které by zamezilo zatékání a dovolilo jim bezstarostně žít a užívat terasu. Dnes není terasa jen pro vyvolené a bohaté, ale může si ji dovolit každý a je jen  na Vás, kolik do ní chcete investovat. Co tedy nabízíme za řešení? Dáme svou záruku na to, že nebude zatékat, nebude promrzat, nebude praskat a bude plně fungovat. Toto všechno splní náš systém spojený s folií fatrafol. Přijděte se podívat k nám a fatrafol si osaháte, uvidíte reference a způsob s metodami provádění práce. Pro tento účel volíme fatrafol 814 .

Stavba venkovní terasy

Samotná stavba venkovní terasy je i není náročná, pro toho kdo to nikdy nedělal náročná bude, pro zručného řemeslníka je to každodení chléb. Venkovní terasy stavíme již řadu let, kompletně od základu až po finální zakrytí či přístřešek nebo markýzu, chcete-li. Používáme systém fatrafol. Nejvíce lidí zajímá co dát na terasu nebo balkon či lodžii, aby nezatékalo a vše fungovalo jak má. Velký požadavek kladou zákazníci i na zateplení, design, protiskluzový povrch a hlaně, aby se i při vysokých letních teplotách mohlo chodit po terase na boso.Vše jsme schopni splnit a udělat maximum, abyste byli spokojeni. Sami uvidíte, že venkovní terasy jsou přínosné a udělají Váš dům zas o kus krásnější a zajímavější. Jak celý systém funguje se můžete přesvědčit u nás na firmě. Používáme fatrafol 814, který je velice kvalitní a na první pohled a sáhnutí příjemný.