Balkon

Zastřešení balkonu

Ano, je to možné, ale není to vždy pravidlem. Zastřešení balkonu se dělá většinou z důvodu, že lidem kape na hlavu. Jenom-že ne každý chce pevnou střechu a zvažuje třeba markýzu, kterou děláme více než často. Lidé chtějí opalování, sledování hvězd a grilování pod širým nebem. Proto je vyvinut materiál, který má voděodolné a hydroizolační vlastnosti, je pochozí a protiskluzný. Není možné, aby Vám zateklo, ať už máte jakékoli balkony. Výhodou je, že balkon působí celistvě a nerozpaluje se, tudíž se i v létě může chodit bez obuvi, bavíme se o folii fatrafol 814 se skelnými vlákny.Tento materiál má výborné vlastnosti ohledně dilatace. Fatrafol 814 pracuje 24 hodin denně, jeho vysoká elasticita a složení nedovolí praskání, trhání a už vůbec ne zatékání.

Balkony

Pokud máte strach, že balkon bude tahat vodu do domu, rovnou na to zapomeňte. Ano, pokud na jeho povrch budete mazat hydrostěrky a podobnými prostředky, nebo snad nalepíte dlažbu na lepidlo. Toto jsou materiály, které na sebe váží vodu a je to zásadní problém. Dochází k zatékání, praskání a deformaci celého balkonu, v lepším případě jen praskání a odlepení dlaždiček a následné zatékání. Chcete, aby vaše stavba balkonu byla kvalitní? Použijte fatrafol 814 a nebo fatrafol 810, který dál zatížíte třeba kačírkem a nebo podlahou na terčích. Existují i další kvalitní řešení, ale platíte 2x tolik. Takže Fatrafol 814 cena versus kvalita, není co dál rozmýšlet.

Rekonstrukce balkonů

Největší a nejobsáhlejší téma. Nejčastější dotazy - ale proč vlastně? Odpověď je jednoduchá. Dříve byl balkon velice příjemná část domu, postupem času a strachem ze zatýkání od něho generace upouštěly. Dnes je tomu jinak a naštěstí se opět balkon stává nedílnou součástí a architektonickým doplňkem. Proč tedy lidé nemají balkony v lásce? Stojí je hodně peněz, starostí a času, který mohou věnovat rodině a zábavě. Co neustále slyšíme? Odlupuje se mi dlažba a z balkonu opadává omítka. Tahá mi vlhkost do domu. Na balkoně mi stojí voda a balkon mi promrzá a tím i můj dům. Praská beton a asfaltové pásy jsou děravé. Plech je zrezivělý, nerovný a hodně horký, nedá se po něm chodit. Tak tohle je jen část toho, co slýcháme, ale shrne to většinu problémů. Takže rekonstrukce balkonu, a nebo úplné zbourání balkonu. Jsou dvě možnosti. Ta druhá není tak příjemná. Zkuste nás tedy oslovit a nechat si poradit. Vše s Vámi rádi prokonzultujeme. Navrhneme řešení a cenová kalkulace Vás nebude stát ani korunu.