Lodžie

Co to vlastně lodžie je a jak vypadá, uvidíte v referencích na našich stránkách. Pro vysvětlení se můžete zastavit u nás na firmě, kde Vám se vším poradíme a Vy tak budete mít větší přehled. Pokud už lodžii máte, víte, že je to neodmyslitelná součást domu, která tvoří architektonický půvab domu.

Lodžie a její úskalí jsou velice nepříjemná, pokud Vám skrze lodžii a strop prosakuje voda a tvoří se plíseň. Většina zákazníku se nejdříve snažila zachránit situaci, a to tím způsobem, že použili asfaltové pásy (lepenku), falcovanou krytinu (plech), dlaždičky a lepidlo. Bohužel ač chcete nebo ne, sami poznáte, že tyto materiály nejsou vhodné pro hydroizolaci lodžie.

Naše firma se tímto problémem zaobírá několik let a má řešení, které Vám ušetří peníze, čas a starosti. Jedná se o systém fatrfol a jeho unikátní použití. Nejčastěji se používá fatrafol 814. Fatrafol 814 cena tohoto materiálu není astronomická a dosáhne na ni většina klientů. Je to vděčný materiál, o který se nemusíte téměř starat, nebude Vás stát další peníze a zbytečný čas. Působí celistvě a v oblasti designu vypadá velice zdařile. Pokud tomu nevěříte a chcete se přesvědčit o opaku navštivte nás a my Vám ukážeme, jak vaše lodžie bude vypadat a fungovat.

Nahlédněte do našich referencí, kde máte možnost prohlédnout si lodžie, terasy, balkony, izolace základů a jezírka.

Doufáme, že se Vám naše firma a naše řešení líbí.