Izolace základů

Hydroizolace základů proti vniku radonu a proti úniku chemických a ropných látek.

Odvíjejme se od toho nejdůležitějšího, a to jaký druh folie zvolit. Nejde jen o koupi té nejlevnější nebo naopak nejdražší, vždy se rozhodujeme podle dané stavby. Jako první a nejjednodušší máme rodinné domy, na které se většinou používají tři tipy folie, všechny najdete na těchto internetových stránkách.

Plochy se svařují automatem pro co nejkvalitnější sváry, na detaily (kanalizace, kabely, husí krky, novodurové trubky apod.) se používají ruční horkovzdušné svářecí pistole (speciální pistole pro tento druh práce). Realizací s tímto materiálem je v dnešní době už velké množství, ať už novostavby nebo rekonstrukce.

Folie, které používáme jsou vhodné téměř do všech prostředí s různým stupněm biochemické agresivity. S náročností kvality a záruky na dílo nepoužíváme folie slabší než 1mm, rychle se při sváření propalují a nemají takovou pevnost v tlaku. Za svými technologickými postupy si plně stojíme a odvádíme práci, ze které máme radost, proto z důvodu jakýchkoli nejasností nebo zájmu volejte nebo pište, rádi Vám vyhovíme. Pro zajímavost můžete navštívit naší galerii a prohlídnout si referenční fotografie.