Stavba jezírka

Jezírka

Co to je, jak se staví, kde stavět a hlavně jak? Pokud hledáte kvalitní řešení, jak zahradní jezírko vybudovat, nejste zde omylem. Řekneme si, jak stavba jezírka probíhá. Každý má jiné představy o provedení práce a o designu. Nejlepší je konzultace a ukázka u nás na referenční zahradě, kde jezírko stojí. Uděláte si představu a na místě probereme Vaše přání. Na základě dohody vypracujeme návrh na míru a můžeme se do toho pustit.

Zahradní jezírka

Většina lidí fandí bazénům, ale po představení jezírka mění názory. Divili byste se, ale i jezírko může mít ostré hrany a tvary. Působí rodinným dojmem a nenarušuje strukturu exteriéru. Především může být producentem kyslíku, může tvořit část flóry Vaší zahrádky, sloužit ke koupání, rybaření a k samotnému chovu ryb. Stavba jezírek je tedy členitá a meze se nekladou. Je třeba ale přemýšlet, k jakému účelu jezírko bude a zda splní naše nároky. Dá se různě kombinovat, ale s velkou rozvážností, aby nedošlo k následným škodám u ryb, rostlin anebo samotného jezírka. Zahradní jezírko musí dělat především radost.

Zahradní jezírko

Jak jsme na tom s cenou? Pokud Vám někdo tvrdí přesnou cenu a Vy ještě ani nevíte, jak jezírko bude vypadat, je něco špatně. Spočítat náklady na stavbu jezírka musíme velice pečlivě. Kvalitní materiál něco stojí a kvalitní práce také. Cenová nabídka je vždy zdarma a její kalkulace je šitá na tělo, předem si stanovíme finanční meze a od těch se odvíjíme.