Lodžie
Zobrazit detail

Lodžie

Zde máte možnost podívat se jak její realizace vypadá. Jedná se o velice propracovaný systém, který musí fungovat. Pokud se chcete inspirovat jste tu správně, další fotografie a informace o Lodžiích najdete na našem Facebooku.

Jezírka
Zobrazit detail

Jezírka

Naše velká záliba a koníček, jde jen o to, které si vyberete. Každé skrývá svá kouzla a jedinečnost. Abyste se mohli inspirovat, přidali jsme něco málo do galerií u referencí. Můžete však...

Realizace terasy
Zobrazit detail

Realizace terasy

Nahlédněte do této galerie, abyste viděli, jak vše funguje a vypadá na názorných realizacích. Většinou, co terasa, to unikát. Vesměs má stejně propracované řešení jako balkony a lodžie. Systém realizace se moc nemění.

Realizace balkonu
Zobrazit detail

Realizace balkonu

Doufáme, že vaše oči vzplanou v úžas, že je tu řešení, které je absolutně vodotěsné a máte tak možnost zrenovovat svůj balkon, který dosloužil, nebo doposud neplnil svou funkci a stál Vás jen zbytečné investice, které nefungovaly.

Izolace základů
Zobrazit detail

Izolace základů

Pokud jste mysleli, že asfaltové pásy (lepenka) skvěle fungují, zkuste zapřemýšlet trochu jinak, kdysi fungovalo vše a přesto to bylo postaru a ze starých poctivých materiálů.
Dnes jsou ale nároky na domy a stavby mnohem vyšší a chcete...